Prosinec 2007

Novou slovenskou superstar 3 sa stáva Vierka Berkyová

27. prosince 2007 v 19:38 | hiphoperka199311 |  Superstar
Tretiou slovenskou superstar sa stáva Vierka Berkyová s največšim počtom hlasou!!!Dobre že to vyhrala držala som jej palce ako aj ine moje kamošky hi hi!!!Vierka si to vítaztvo zaslužila lebo ukazla všetko čo v nej bolo a prekonala svoj strach na javiskua ukazal čo v nej je!!!Má 16 rokou,pochádza s Plzni: . . . :) :) :)

Slovensko hlada SuperStar 3

27. prosince 2007 v 19:30 | hiphoperka199311 |  Superstar

Eemmiinneemm

27. prosince 2007 v 19:05 | hiphoperka199311 |  Obrázky

Rriihhaannaa

27. prosince 2007 v 18:57 | hiphoperka199311 |  Obrázky

Zaujimavosti o Avril Lavinge

27. prosince 2007 v 18:37 | hiphoperka199311 |  Vlasnosti,všeobecné veci o všeliakych hviezdach

Foto a zajímavosti o Avril

Včera 20:24
Kanadská punk-rocková zpěvačka Avril Lavigne se narodila 27.září roku 1984 v malém zapadlém městečku Beleville v provincii Ontario v Kanadě.
Své dětství poté prožila ve městečku Napanee. Patrně by o těchto místě nikdy nikdo nevěděl, kdyby právě odsud nevzešla nová hvězda dnešních teenagerů, která raketově odstartovala svou kariéru již ve dvou letech.
A její nadějný hlásek a zejména ona sebe způsobili, že již v raném věku dokázala upívat například v kostelních sborech, či se jinak prezentovat.
Její obrovský talent tedy nezůstával nazmar a v deseti letech vyhrála konkurz pro mladé mladé muzikanty, ve dvanácti složila svou první písničku.
Že je to nemožné? Ale ne! Alespoň v Avrilině případě. Přitom však vždycky věděla, že chce zpívat rock.
Když se potají naučila hrát na otcovu kytaru, nic už jí v tom nebránilo.
Když Avril bylo 15 let chytila se šance a odjela do New Yorku za známým producentem a hledačem telentům L.A Reidem. Jenže jeho úmysl udělat z Avril další z řady popových princezniček s korálky a minisukní se náhle ryzplynul, když ho Avril ukončila rázným způsobem.
Už to začínalo vypadat, že se z Avril stane další nenaplněná hvězda toulajících se po písečných plážích sluncem prosluněného Los Angeles, které si vybrala, jako svou další zastávku.
Ovšem štěstí se na ni opět usmálo, když měla možnost se setkat s producentem a textařem Cliffem Magnessem z vydavatelství Nettwerk Management.
Ten okamžitě pochopil o co Avril vlastně jde a proto ji při psaní písniček nechal zcela volnou ruku.
To je pro Avril zároveň potěšení a pro její fanoušky a obdivovatele to největší "kouzlo". Způsob, kterým se Avril zcela odlišovala od svých protějšků se tedy osvědčil a od vydání singlu Complicated se stala rockovou hvězdou.
Záhy poté už vydávala písničky jednu podruhé. Po hitu Complicated následoval Sk8er Boi, který se nesl v trochu drsnějším rytmu a v němž Avril doopravdy vyjadřovala, co že je vlastně zač.
Naopak další z písní I'm With You se nesl v jemnějším rytmu a již tato trojice dokazovala Avrilinu proměnou náladu, kterou i sama přiznala. Dokáže být pěkná dračice, ale i jemná dívenka. Přitom všem ovšem dokáže být jemná, upřímná a citlivá.
Netrvalo dlouho a její vlastní úspěch jí dovedl k nazpívání prvního debutového alba s názvem let Go, který se stává hudebím trhákem roku.
Nyní už Avril přebírá všechny možné ceny a ocenění, mezi něž patří i hudební cena MTV. Avril si tohoto úspěchu velice cení a je na sebe pyšná. Vždycky si prý představovala, jak bude zpívat na pódiu pro tisíce lidí. Což se jí splnilo.
Přitom všem vytížení si však jednotlivé koncerty a turné nesmírně užívá a oceňuje obdiv jejich fanoušků. Na jejích cestách jí doprovází její kapela, kterou doslova miluje a jejíž členové jsou také současně její nejlepší kamarádi.
A co, že má Avril vlastně nejradši? Vedle oliv k pizze je to především upřímnost a citlivost. Naopak nemá ráda závist a podobné záporné vlastnosti.
Tak, to by bylo asi tak vše o mlaďoučké zpěvačce, která dobila svět. Mladé citlivé, né však žádné barbíně. Jak Avrilina kariéra bude postupovat budu nadále doplňovat tento článek a budu se snažit udržet ho, co nejaktuálnější.

Hlavními poznávacími znaky Avril jsou drzé narážky a všudypřítomné kravata na jejím krku.
Mezi Avriliny oblíbené barvy patří černá a červená, což je vidět i na jeji oficiální stránce.
K jídlu si dá, již zmiňované olivy a pizzu a Pixi Sticks.
A koho Avril považuje za svůj vzor, či kdo se jí jednoduše líbí?
Jsou to hlavně rockové skupiny podobného zaměření, jako ona sama. Tj. známí Blink 182, či Sum 41 a méně u nás méně, přesto však na americkém kontinentě velice oblíbení Goo Goo Dolls.
A samozřejmě má nejradši svého psa Sama s malým čumáčkem :)
Dál následují neověřené informace, které nelze potrvdit ani však vyvrátit. Tak třeba.. Avril je vegetariánka.
Jako děcko se bála duchů, údajně chtěl a kdysi létat v kosmu, či mezi její oblíbenou kosmetiku patří Maybeline.
A pokus se vám jméno Avril nelíbí, můžete jí říkat třeba Wild Child :)

V kostce..
datum narození: 27.září, 1984
místo narození: Napanee, Ontario, Kanada
znamení: Váhy
výška: 157 cm
váha: 55 kg

rodina

matka: Judy
otec: John
sestra: Michelle, 14
bratr: Matthew, 19

oblíbené

barva: černá a červená
jídlo: Pixi Sticks
zpěváci: Goo Goo Dolls, Blink 182, Sum 41

jiné

Avril je vegetariánka
K pizze si nejraději dám olivy
Má psa Sama
Pořád nosí kravatu
K oblíbené kosmetice patří "Maybeline"
Jako dítě se bála důchů
Chtěla kdysi létat v kosmu
Piercing má na pupíku, 2 v jednom uchu, jedno potom v dalším
Přezdívalo se jí Wild Child

Kapela

Matthew Brann - bubeník
datum narození: 14.Listopad, 1980
místo narození: Ajax, Ontario, Kanada

Evan Taubenfeld - kytarista
datum narození: 27.Červenec, 1983
místo narození: Baltimore, Maryland

Avril

27. prosince 2007 v 18:31 | hiphoperka199311 |  Obrázky

Avril Lavinge

27. prosince 2007 v 18:22 | hiphoperka199311 |  Obrázky

Niečo o Rihanne

27. prosince 2007 v 18:19 | hiphoperka199311 |  Vlasnosti,všeobecné veci o všeliakych hviezdach

rihanna

14.02.2007
ObrazekNa tohtoročnom udeľovaní cien MTV Europe Music Awards získala mladučká RIHANNA svoje prvé ocenenie. Pri preberaní ceny pre najlepšiu speváčku v kategórii Rhytm and Blues prekvapila.
Vo svojej ďakovnej reči totiž zdôraznila: "Vďačím Barbadosu, keďže je taký krásny a známy, že tam chodievajú na dovolenky najlepší hudobní producenti sveta." A Robyn Rihanna Fenty, ako znie celé jej meno, dobre vedela, čo hovorí. Narodila sa 20. februára 1988 v meste St. Michel na ostrove Barbados. Práve sem pred necelými dvoma rokmi prišiel na dovolenku známy hudobný producent a objaviteľ speváčky Christiny Aguilerovej Evan Rogers.

S kefou ako mikrofónom


Už päťročná Rihanna obdivovala Mariah Careyovú a celé hodiny dokázala s kefou v ruke ako s pomyselným mikrofónom prestáť pred zrkadlom a spievať jej pesničky. Mala pätnásť rokov, keď ju jej priateľka zoznámila s Rogersom. Ten dlho neváhal a odporučil malému dievčaťu, nech nahrá zopár skladieb. Tie nadšená Rihanna nahrala spolu s Carlom Sturkenom a poslala ich Rogersovi. Tomu sa nahrávky zapáčili a ponúkol ich na spracovanie známemu rapperovi Jay-Z, ktorý ju okamžite angažoval pre svoje hudobné vydavateľstvo. Iba dvanásť hodín po tom, čo si slávny rapper nahrávky vypočul, pozval speváčku k sebe do štúdia, kde podpísali zmluvu. Vznikol jej prvý singel Pon De Replay, ktorý okamžite zabodoval v americkej hitparáde. Ďalší singel If It´s Lovin´ That You Want ešte viac a v septembri minulého roka vyšiel jej prvý album Music Of The Sun. Bol veľmi úspešný, a tak iba osem mesiacov po hudobnom debute, v apríli tohto roka, vydala Rihanna svoj druhý album A Girl Like Me. Na júl budúceho roka už usilovne pripravuje tretí album One.

Zvyká si na slávu


Kráska z Barbadosu, alebo kráľovná Karibiku, ako ju nazvali v médiách, si zatiaľ na slávu a popularitu iba privyká. Už má za sebou aj prvú úlohu vo filme Girls United. "Mám rada, keď ma ľudia poznajú a majú ma radi, ale stále som sa ešte nezmierila s tým, že som stratila súkromie. Jednoducho nemôžem ísť s priateľmi hoci do kina či do obchodu. Všade na mňa striehnu novinári, fotografi a fanúšikovia. Neviem, či si na to vôbec niekedy zvyknem." Bude si musieť, rovnako ako na záujem mužov. Nesporne krásna mladá speváčka padla do očí viacerých lovcov žien. Jay-Z, ktorý jej vlastne otvoril dvere do sveta hudobného šoubiznisu, o nej povedal: "Jej zjav očarí každého muža. Je krásne nevinná, plachá, ale zároveň ohnivá a vášnivá." O čom hovoril, sa však môžeme iba domnievať.
Povolanie:Speváčka
Vek:má 18 rokov
Skutočné meno:Robyn Rihanna Fenty
Oficiálna webstránka:rihannanow.com/
Pohlavie:žena
Dátum narodenia:20.Februára 1988
Narodená v:St. Michael, Barbados, West Indies
Rasa:Multiracial
Výška:173 cm
Pôvod:Irish, Guyanese
Znamenie:Ryby
Čínske znamenie:Drak

Zverina

27. prosince 2007 v 17:44 | hiphoperka199311 |  Niečo o skupinách
Zverina)
Ľudia gde ste?gde ste?gde ste?jazzy a vec vo vašom meste.A vy tu furt nie ste.Tak kurva gde ste?Ďakujem každému čo si na bráne kúpil kúsok hip hopu teraz tu stojí s rukami mieriacimi do stropu.Ak nie si len pajác čo si prišiel šahnúť na hviezdu až potom veľkí rešpekt tebe aj tvojmu mestu.Ak muzika je to čo ti dáva krídla nevadí mi ani vôňa detského mydla.Aj my sme stáli pod pódiom tam kde vy úplne mladí a nadšení a teraz tu stojíme v značkových gatiach ale né kvoli nim prišli sme ukázať náš značkový rým,značkový štýl stojí vela síl,značkové rýmy si zaslúžia príjmy.Neni to o sláve ani o tričku FUBU ako prvé si treba obliecť hubu.Tak sa nečuduj že držím dvere ďalšieho klubu a otváram ich ako každé ráno tubu.Z mesta do mesta z kraja do kraja niekedy ôsmi niekedy traja.Niekedy autom ale aj busom(vlakom)a tu som bráško.Kompatibilný s tvojim vkusom na krku z dexy špasom prehral som to skipasom zas raz rapujem z odídeným hlasom.Niekedy to máme ťažké okrem tony platní na chrbte v taške sú ľudia nasratí že wu-tang nebol zahratí že som nedal autogram ten zas že ho nepoznám.Ďalší sa fúka za kúsok pravdy že som mu povedal že kopíruje názov stavby vždy sa nájde jebo čo ťa nemá rád.Ako ori hovorí nemôžeš byť s každým kamarát a tento rým je pre všetkých mojich ľudí v meste ktorí teraz spravia riadny bordel pome!Ešte ešte ešte chcem vidieť bordel vo vašom meste.Tak poďme všetci ešte.Ľudia ešte ešte ešte.Chcem vidieť bordel vo vašom meste.Tak poďme všetci ešte.Nerobím hudbu pre prachy ale poznám svoju cenu prestávam čakať idem urobiť zmenu.Žiadne tunely do detských domovov rozdeliť lóve po novom.Počuješ? mienime predávať tisíce platní nemienime meniť smer tak tomu ver!Hudobný biznis je začarovaný kruh malý trh všetci sa tlačia na vrch.Veľa tých čo dvíhajú úroveň už dostalo pruh dosť bolo studených spŕch pre náš druh.Vzdajte sa je nás ako múch.Presviedča ma o tom vzduch plný vašich rúk vždy keď odpálim ďalší štúg vo vašom kulturáku a ľudia ktorí to všetko nemajú na háku.Ak je problém podstata je tá istá na piču odposluchy a zvukár heavy metalista.Ja idem ďalej bez podpory býka hlava hore otočený tvárov do publika.Pretože tieto vety som nepísla pre bankety ale pre hip-hopové hovadá tak ak sa dá pome ešte ešte ešte Chcem vidieť bordel vo vašom meste.Tak poďme všetci ešte.Ľudia ešte ešte ešte chcem vidieť bordel vo vašom meste tak poďme všetci ešte
S úsmevom na perách zo mna nemusíš mať strach ja nie som vrah

Niečo o Drivéj Menšine

27. prosince 2007 v 17:34 | hiphoperka199311 |  Niečo o skupinách

Drvivá Menšina (SK) - kapela / band


Mini Profil/Mini Profile DRVIVÁ MENŠINA:


::: SK - Slovak :::


Rok 2006 - ani v tomto roku DM neprestáva tvoriť a na začiatku roka sa rozhodne že vydá druhy album. Po zvážení situácie sa rozhodne ísť zložitejšou cestou a zakladá oficiálne vydavatelstvo"V SIETI ZLA" na ktorom začiatkom roka vydáva album - V centre diania. Na album sa nachádza 14 trekov a jeden bonus. V januári taktiež natáčajú videoklip k pilotnému singlu V centre diania. Z hosti tentokrat na albume počuť iba najbližších ľudí DM - Bieleho,Čistého Chova, Slypa a spoluprácu zo Štrasburgom spečatí rešpektovaný Junior.


Ku koncu roku 2005 - Drvivá Ménšina opäť ponúka nový videoklip ku skladbe Čo tu máme dnes z ich debutového albumu, ktorý má veľký ohlas a niekoľko krát vedie v rebríčkoch hranosti.


Po vydaní debutového albumu sa Drvivá Menšina zapája do projektu organizácie ACEC na podporu boja proti rasovej diskriminácii.Vytvárajú autorský singel "V inej koži", na ktorý v spolupráci s reklamnou agentúrou Designland natáčajú videoklip. Videoklip bol súčasťou sociálnej kampane prebiehajúcej na slovenských školách.Drvivá Menšina
Drvivá Menšina (SK)V roku 2005 prichádza k vydaniu singla na vinyly a prvého video klipu na pesničku Môj svet a taktiež vychádza debutový album Drvivej Menšiny - Menej Je Niekedy Viac. Na cd nechýba spolupráca s rôznymi hosťami ako sú Biely, Dedy Fly a Logan, Slipo, Čistychov, Sandra, P-13, Lafor, Orion, Miky Mora, Moe, Opak, Moloch vLavo, Hajtkovič, Gebod, Janko z ND, Viktor Hazard.


V roku 2001 ako celý eNeS dávajú dokopy všetky nahrané veci a združujú ich na jedno neoficiálne cd LúzaDrviváMenšina. V tomto čase sa začína už naplno pracovať na spoločných veciach a spolupráca vrcholí roku 2003 ked vydávajú prvý oficiálny cd album - Reč Naša. Toto album odštartovalo sériu vyše 100 odohraných koncertov v Slovenskej ale aj Českej republike, dalšie kompilácie, rozhovory, alebo prvú spoluprácu zo zahraničím - s poľským reperom Fu, ku ktorej boli prizvaní.


V roku 2000 takisto vydávajú prvý vinyl ako Názov Stavby, ešte rozdelený na produkcie DM a Lúzy.


V 99 roku dochádza k založeniu skupiny Názov Stavby a nahraniu prvého spoločného treku Názov Stavby. Neskôr vznikajú aj dalšie texty, spoločné koncertovanie a hosťovanie na rôznych kompiláciách (East Side Unia, Vybrané z davu).


Niekedy v tomto období dochádza k spojeniu so skupinou Lúza, prvý trek nahrávaný do produkcie Roba (Hajtkoviča) a prvé skúsenosti so štúdiovými nahrávkami. Prvý trek sa volal Nenechaj to tak a bol nahrávaný v štúdiu v meste Šala.


Drvivá Menšina je skupina, ktorej za vznik môžme považovať prelom roku 95 a 96, kedy sa dali dokopy vtedy bývalí spolužiaci zo základnej školy Šegi a Dena ku ktorým sa pripojil aj Denov vtedajší spolužiak zo strednej školy Bacil a vzniklo trio ktoré nazvali Vandali. Vznikalo plno textov a niektoré z nich boli aj nahrávané, pomocou amatérskych technik. Jedna z veci ktorá uzrela prvá svetlo sveta pod produktom Vandali bola vec V Uliciach produkovaná na syntetizátore otextovaná Denom a zarepovaná Šegim. Niekedy v roku 97 sa k skupine pridáva aj Viktor (Hazard) a skupina dostáva nové súčastné meno -Drvivá Menšina. Viktor sa krátko potom zo skupiny opät odpája a začína séria prvých koncertných vystúpení po diskotékach a baroch. Takisto sa pracuje na kazete Zakázané ovocie, ktorá je komplet nahrávaná ako album, textovaná Denom a nahrávaná do cudzích inštrumentálok u Šegiho doma niekedy roku 98. Po nej prichádzajú aj prvé pokusy s produkcie Šegiho a nahrávajú sa nové veci stále v domácich podmienkach.


Diskografia / Discography DRVIVÁ MENŠINA:


Drvivá Menšina - V centre diania
CD - V sieti zla 2007
Drvivá Menšina
01. Intro [1:13] - (produkcia Gebod)
02. V centre diania [4:30] -(produkcia Sto)
03. Dneska mame nato [2:57] - (produkcia Gebod)
04. Viac je niekedy menej [5:19] - (produkcia DNA)
05. Svetska slava [4:29] snami Slipo - (produkcia Gebod)
06. Proroctvo [4:46] - (produkcia Retrack)
07. Letne hry [3:15] snami Biely - (produkcia Sto)
08. Tvrda hra [3:27] - (produkcia Viktor Hazard)
09
. Jeb na mňa [4:28] snami Čistýchov - (produkcia Jazzy)
10. Tupysi skit [0:52] - (produkcia DM)
11. Ruky hore [4:11] - (produkcia Gebod)
12. Stale [4:04] - (produkcia Hajtkovič)
13. Dneska mame nato 2 [3:08] - (produkcia Gebod)
14. Facky [8:17] snami Junior - (produkcia Retrack)


Drvivá Menšina - Menej je niekedy viac
CD - MSP Rec. 2005
Drvivá Menšina
01. Začiatok [2:46] snami Biely - (produkcia 100)
02. Moj svet [3:27] - (produkcia: Gebod, skreče: Amen2)
03. Daj mi to!!! [4:32] - (produkcia Dena)
04. Šťastie [3:45] snami: Dedy Fly, Logan - (produkcia Dedy Fly)
05. Nepopri že... [5:03] - (produkcia Opak)
06. Hraj teraz! [4:00] snami Slipo, Čistychov - (produkcia Hajtkovič)
07. Zo zatvorenými očami [5:36] snami Simčuke - (produkcia 100)
08. Dneska každý chce žiť [4:08] snami Sandra - (produkcia Janko)
09. Som kdo som [5:41] snami Molodoy, DannyB - (produkcia Molodoy)
10. Čo tu máme dnes [4:26] snami Lafor, Orion - (produkcia Hajtkovič)
11. Chceš ma napáliť?! [3:47] - (produkcia Dena, skreče: Amen2)
12. Tak jak na to [4:53] snami Miky Mora, Moe, Opak, Moloch vLavo - (produkcia 100, Opak, Hajtkovič )
13. Sladká chuť sňou [4:59] snami Biely - (produkcia 100)
14. Správny smer /na záver/ [4:12] - (produkcia 100)


Drvivá Menšina - Daj mi to!!!
12" - V sieti zla 2004
Drvivá Menšina
A.
01. Daj mi to!!! - Originál [4:32] - (produkcia Dena)
02. Daj mi to!!! - Inštumentál
03. Daj mi to!!! - Akapela
B.
01. Dneska každý chce žiť - Originál [4:00] - (produkcia Janko)
02. Dneska každý chce žiť - Inštumentál
02. Dneska každý chce žiť - Akapela


Názov Stavby - Reč naša EP
LP - Boombap Rec. 2004
Drvivá Menšina
A.
01. Rodina [4:32]
02. 2002 [3:40]
03. 2002 Instumental [0:58]
04. Každá hľadá Instumental [1:28]
B.
01. Štát ťa núti [8:30]
02. Stavamsaza [4:29]


Názov Stavby - Reč naša
CD - MadDrum 2001-2003
Drvivá Menšina
01. Na úvod reči
02. 2002 (text: Šegi100, Dena, Bacil, Čistychov)
03. Rodina (text: Čistychov, Dena, Slipo, Bacil, Šegi100)
04. Stavam sa za... (text: Čistychov, Slipo))
05. Medzi rečou I.
06. Pozri sa jak ten čas letí (text: Slipo, Dena, Bacil, Čistychov, Šegi100)
07. Podzemie (text: Šegi100, Bacil, Slipo, Čistychov, Dena)
08. Medzi rečou II.
09. Štáťanúti (text: Dena, Čistychov, Slipo, Bacil, Šegi100)
10. 1↑1↓ (text: Šegi100, Čistychov)
11. Pri tom istom stole (text: Dena, Čistychov)
12. Medzi rečou III.
13. Každá hľadá svoje miesta (produkcia Gebod)
14. 3 mená 4 písmená (text: Čistychov, Slipo)
15. Neprovokuj! (text: Dena, Bacil)
16. To dovoľ (text: Čistychov, spev: Michelle)
17. ...a na koniec reči


Názov Stavby - LúzaDrviváMenšina
Demo CD - R.O.B.O.VA Lenivá propdukcia 1999-2000
Drvivá Menšina
01. INTR.O.B.O.
02. Názov Stavby - Názov Stavby
03. Drvivá Menšina - V labyrintoch ...
04. Lúza - Ou ou
05. 2D - A čo vy?
06. Drvivá Menšina - 1Dom a 3rozličné domy
07. Lúza -Priamo z 5ržalky
08. Drvivá Menšina - Odlišné spôsoby žitia
09. Lúza - Slovenská
10. Názov Stavby - Cesta cez...
11. 2D - Povedal mi on
12. OUTR.O.B.O.


Názov Stavby - LúzaDrviváMenšina EP
LP - SubBeats 2000
Drvivá Menšina
A. Lúza
01. Priamo z 5ržalky
02. Priamo z 5ržalky / Slovenská (inšt.)
03. Priamo z 5ržalky (akapela)
04. Slovenská
B. Drvivá Menšina
01. 1dom a 3rozličné domy
02. 1dom a 3rozličné domy / Odlišné ... (inšt.)
03. 1dom a 3rozličné domy (akapela)
04. Odlišné spôsoby žitiaNiečo o Kontrafakte

27. prosince 2007 v 17:25 | hiphoperka199311 |  Niečo o skupinách

Nový album Kontrafakt - Bozk na rozlúčku

Ikona
Z radov skupiny Kontrafakt došiel zaujímavý oznam týkajúci sa ich nového albumu, ku ktorému pripojili aj "home-made" video. Všetko podstatné nájdete po kliknutí, vo vnútri článku...
//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ //]]>
V prvom rade by sme chceli pozdraviť našich ludí, fanúšikov, ktorí čakajú na nový album. Nesmieme zabudnúť pozdraviť tiež šetky dotknuté dušičky, ktoré nenávidia Kontrafakt, ale pritom poznajú skladby lepšie jak ja, chodia na naše koncerty, čítajú si šetky články a sprevádzajú nás cestou na vrchol za peniazmi a slávou.
Kontrafakt album Bozk Na Rozlúčku vyjde na prelome mesiacov september, október 2011 na vydatelstve Tvúj Tata records. Prepáčte za meškanie, ale stále pracujeme na tom, aby album bol uplne napiču. Ako to už u KF býva zvykom, album bude plný nadávok, a slov určených najmä pre detského diváka, bude opisovať životy troch trapných skrachovalých pseudoumelcov z malebnej dedinky na rieke Váh. Bozk Na Rozlúčku sa bude niesť, či už produkčne alebo textovo v duchu 95ho roku, v štýle mäďärského otca slovenského rapu, ktorý má na konte päť skladeb a dva maxáče a jeho meno je Maďar Szegó. Album sa určite nepredá, určite nebude hrať v každom aute a určite z neho nič nezarobíme. Takže budte trpezliví, aj tak sa nemáte na čo tešiť. Nehehehehe

PS: mier mojim luďom, my poznáme vás a vy poznáte nás

PS2: Dúfam že sa teraz rozjebe porádny diskusný kotol, lebo chcem aby sa to riešilo a dúfam že zajtra tu bude 382 komentárov, ktoré navždy zmenia moj život a začnem chodit do roboty a čakat na výplatu. A večer rozjebaný ze šichty a dojebaný od šéfa si sadnem pred počítač a celú túto záhadu vyriešim. Vďaka. Merci je moje ĎAKUJEM
//<![CDATA[ var FU = { movie:"http://download.hip-hop.sk/stream/flash/_flvplayer.swf",width:"400",height:"319",majorversion:"7",build:"0",bgcolor:"#FFFFFF",allowfullscreen:"true", flashvars:"file=http://download.hip-hop.sk/stream/flash/0043.xml&displayheight=300&lightcolor=0xfffaa7&backcolor=0x911516&frontcolor=0xCCCCCC" }; UFO.create( FU, "player2"); //]]>


Som v ďalšej suuuuťaži!!!!

27. prosince 2007 v 14:37 | hiphoperka199311 |  Oznamy pre vás
Som v ďalšej súťaži!!!!!!!Mám tam 5 súperov: 1.Šmejdka
A tu je na hlasovanie stránka: tu click.Ďakujem.Dúfam že za mňa hlasnete.Vaša hiphoperka199311.

Som v suuuuuťaži!!!!!!!!!!!

27. prosince 2007 v 14:29 | hiphoperka199311 |  Oznamy pre vás
Moja naj kamarátka usporiadala súťaž.Je to súťaž o naj blog.Mám 2 súperky sakuru21 a ebigael114.Bola by som rada keby ste za mňa hlasli.Tu je stránka: tu klikni.Ďakujem.Vaša hiphoperka199311.Cmuky.cmuk.

Ako sa vám páči moj blog

26. prosince 2007 v 16:06 | hiphoperka199311
Ako sa vám pači moj blog???

O Rihanne

26. prosince 2007 v 14:31 | hiphoperka199311 |  O mojich naj spevákoch
Rihanna síce nieje raperka ale je moja najlepšia popová speváčka.Niektoré pesničky má aj sladaky aj arenby.Je to poekná babenka len aj trochu namislená ale to mi na nej ani nevadí.:)

Ocenko pre: Miky:)

26. prosince 2007 v 14:27 | hiphoperka199311 |  Ocenenia pre vás
Awojky Miky toto je ocenko pre teba sice si mal/a zle 2 otazky ale to nevadi lebo ocenko dostane každy a ti si medzi nimi!!!!Takže toto je tvoje!!!!!!!!!Maj saaaaaaa:)

Ocenko pre: Klaruš:)

26. prosince 2007 v 14:23 | hiphoperka199311 |  Ocenenia pre vás
Ocenko pre Klaruš!!!!Sice ta nepoznám ale si určite fajn baba!!!V tej suťažy si mala zle 3 otazky ale to nevadí lebo ocenko dam každému!!!Takže toto je tvoje ocenko!!!Awojky:)

Ocenenie pre sakuru199511 za vyplnenenie súťaže

25. prosince 2007 v 19:54 | hiphoperka199311 |  Ocenenia pre vás
Viky ti si moja naj kamoska a vyplnala si tu sutaz!!!
A nemala si dobre jednu otazku!!!ale newa aj tak dostanes odcenko!!!!Tvoja naj kamoska Miša!!! .)

Ocenko pre: sakura199511

25. prosince 2007 v 13:36 | hiphoperka199311
Viky ti si moja naj kamoska a vyplnala si tu sutaz!!!
A nemala si dobre jednu otazku!!!ale newa ajtak dostanes odcenko!!!!Tvoja naj kamoska Miša!!! .)